Kdo jsme?Společně k úspěchu

texDAN s.r.o. je rodinná firma, která nabízí kvalitní přístrojové vybavení pro Vaši lékařskou praxi za velmi rozumné ceny. Náš sortiment neobsahuje stovky položek, ale naší snahou je najít vždy výrobky, které se vyznačují skvělým poměrem ceny k nabízenému výkonu. Síť kontaktů a lokální spolupracovníci Číně jsou nám k tomu klíčem.

Daniel Švrčina dsvrcina@texdan.com

 

Unicreditleasing   Náš partner pro financování

Proč si vybrat nás? Naše filozofie

Chceme Vám být spolehlivým obchodním partnerem, který umí na Vaše požadavky reagovat rychleji a pružněji než velcí konkurenti.

MVDr. Jan Švrčina

stále aktivní veterinář s dlouholetou praxí, tipuje vhodné přístroje a technologie, které by Vás mohly zaujmout, a zároveň je naším testovacím “předjezdcem” a odborným poradcem. Stejně tak je naším poradcem MUDr. Dana Švrčinová, která působila dlouhá léta jako praktická lékařka v humánní medicíně. Toto zázemí nám poskytuje široké možnosti při konzultacích s kolegy nejen z našeho regionu.

 

 

Ing. Daniel Švrčina

ekonom, manažer s dlouholetou zkušeností z čínského trhu, navazuje a udržuje obchodní vztahy s kvalitními dodavateli z Číny, Tchaj-wanu, Koreje, Spojeného království a samozřejmě s Vámi – našimi klienty.

Ing. Marek Švrčina

prodejce a zkušený logistik s praxí v mezinárodních koncernech, zajišťuje optimální logistické zázemí a rovněž je k dispozici zákazníkům.

kancelář

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis všech prodávaných přístrojů a vybavení. Dále také provádíme servis starších sonografických pristrojů značek Edan, Mindray, SonoScape a dalších používaných v medicíně. U zubních ultrazvuků provádíme opravy výrobků Woodpecker (rovněž nakoupených pod značkou Henry Schein, Carlo De Giorgi apod.) od jiných dodavatelů. Ve složitějších případech nabízíme zapůjčení náhradního přístroje.

Kde uvidíte naše přístroje?

Navštivte nás v sídle naší společnosti, kde si můžete přístroje i ostatní vybavení prohlédnout a vyzkoušet.

 

Edan Instruments Inc. je náš významný dodavatel diagnostických USG a monitorů životních funkcí

Edan Instruments Inc. je významným inovátorem a výrobcem lékařských přístrojů v Číně. Od založení roku 1995 zaznamenal rychlý růst a vyvinul pět výrobních řad vč. fetálních/maternálních monitorů, monitorů životních funkcí, EKG, sonografů a cévní diagnostiky. Všechny výrobky nesou označení CE a většina rovněž FDA 510(k). Kvalita výrobků a servis je zajištěn, neboť pracujeme dle standardů norem ISO 9001, 13458 a 14001.

EDAN má 24 poboček v hlavních městech Číny a exportuje do více než 180 zemí světa. V roce 2009 se firma Edan umístila na 17. místě ve Forbesově seznamu “Top 200 čínských podniků s největším růstovým potenciálem”.

 

EDAN Instruments Inc.

Plicní klinika FNHK- Hradecký kurz hrudního ultrazvuku

Křivánkovy dny Pardubice

HK VETfair; konference ČAVLMZ:

XIX. výroční konference ČAVLMZ

Nitra- Nová Veterinaria:

Nitra

VETEX Brno:

VETEX Brno

Návštěva u chovatelů:

U chovatele

 

U chovatele

chov

chov

chov

chov